Sedmnáctka vyhrála v Jihlavě

16.05.2013 / SCM

V rámci předehrávky 33. kola SCM U 17 jsme cestovali ve středu k těžkému utkání do Jihlavy. Opět jsme mohli využít posil z U 18, což se pozitivně podepsalo na našem výkonu. Prakticky celý první poločas byl velmi vyrovnaný a hra se přelévala velmi rychle. V úvodu byli domácí o něco pohyblivější a důraznější a několik akcí musel hasit až brankář Hora. V 18. minutě byl už však krátký na střelu z bezprostřední blízkosti 1:0. Po obdržené brance jsme zvýšili aktivitu a ta přinesla vyrovnání po Weinlichově rohu a Kotoučově hlavičce – 1:1. Poločas tak skončil nerozhodně. Druhý poločas už by o něčem jiném. Aktivita byla na naší straně a domácí byli v hluboké defenzivě, což vyústilo v Yunisovu střelu do tyče. Z ničeho nic však udeřila Jihlava a po střele ze strany se domácí dostali k dorážce 2:1. Po změně v sestavě kdy Kyselák nahradil Stanečku jsme soupeře doslova přikovali k jeho pokutovému území. K vyrovnání stavu se propracoval Kováč, kdy chytře dorazil svůj první pokus a krásným obloučkem přehodil brankáře – 2:2. Rozdílový gól vstřelil Yunis, kdy se ideálně obtočil kolem obránce a s pomocí tyče dostal míč do sítě – 2:3. Poté domácí otevřeli hru a toho využil opět Yunis, který postupoval sám na brankáře a v pohodě zavěsil – 2:4. Utkání nabídlo zejména ve druhém poločase z naší strany velmi dobrý fotbal a po zásluze vezeme tři body. V dalším utkání nás čeká v neděli v Řepčíně derby s Prostějovem. Vysočina Jihlava U 17 - SK Sigma Olomouc 2:4 U 17 (1:1) Branky: 18. Kotouč (Weinlich), 64. Kováč (Seibert), 73. Yunis (Weinlich), 81. Yunis SK Sigma U 17: Hora – Sikora, Kotouč, Markovič, Seibert (76. Vogl) – Stanečka (59. Kyselák), Kubeček, Weinlich (74. Moric), Kováč (76. Baďura) – Yunis, Havlíček. Trenér Vojtěch Smolák.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba