Sedmnáctka vyhrála v Třinci

23.05.2013 / SCM

Ve vloženém 31. kole cestoval cestoval tým SK Sigma Olomouc U 17 na půdu Třince. Soupeř se krčí u dna tabulky a tak bylo naší povinností odvést si tři body, ale zároveň zlepšit výkon oproti utkání s Prostějovem. Obojí se povedlo. Začátek utkání však nevybočil z naší tradice a první šanci si vypracovali domácí, když nastřelili tyč Spurného branky. To však bylo z domácí útočné aktivity vše. Celý zápas jsme prakticky soupeře nepustili z jeho obrané poloviny. První šanci ještě Markovič hlavou spálil. Ve 14. minutě se netradičně, ale krásně trefil do míče pravou nohou Kyselák a vedli jsme – 0:1. Aktivní Kyselák byl i u druhé branky, když přihrál Kotůlkovi a ten perfektně uklidil míč po zemi k tyči – 0:2. Poté tempo trochu upadlo a poločas se tímto skóre dohrál. V poločase jsme hráče nabádali k větší aktivitě a snaze přidat co nejvíce branek. T vyslyšel již ve 48. minutě Sikora, když hlavou dorazil rozehraný rohový kop – 0:3. V 54. minutě se hezky uvolnil Stanečka a jeho ránu do tyče uklidil do branky Havlíček – 0:4. Závěrečnou podobu výsledku dal z přímého kopu utěšenou ranou Moric a utkání tak skončilo výsledkem 0:5 v náš prospěch. Utkání se neodehrálo v bůhvíjakém tempu, ale zvýšenou aktivitou ve druhé půli jsme v zápase jasně dominovali. Domácí se nezmohli prakticky na nic. K dalšímu zápasu odjíždíme v sobotu na horkou půdu Zbrojovky Brno. FK Fotbal Třinec U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 0:5 (0:2) Branky: 14. Kyselák (Stanečka), 20. Kotůlek (Kyselák), 48. Sikora (Seibert), 54. Havlíček (Stanečka), 75. Moric. SK Sigma U 17: Spurný – Kotůlek, Markovič, Sikora (52. Baďura), Vogl – Fojtík, Kubeček (60. Lasovský), Kyselák, Seibert (52. Moric), Stanečka – Havlíček. Trenér Vojtěch Smolák. SK Sigma Olomouc v síti Google + Facebook SK Sigma Olomouc