Sedmnáctka vyhrála ve Vyškově

16.05.2012 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 17 ve vloženém 30. kole moravské ligy SCM naplno zabodoval ve Vyškově. Domácí Sigmě vzdorovali půl hodinku. Pak se ve vápně prosadil Buchvaldek. Další dvě branky padly v závěru druhého poločasu. Nejprve šest minut před koncem zvýšil Danis, v poslední minutě pečetil na nula tři Šteigl. „Domácí hráli velmi důrazně až na hranici maximální obětavosti. Když k tomu přidáte velmi špatný terén, na kterém jsme museli hrát, máte o starosti postaráno. Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali pořádně do hry, pomohla nám až branka v závěru první půle, kdy se v pokutovém území prosadil Buchvaldek. Po několikanásobném střídání jsme byli přece jen ve hře více, ale než se nám podařilo až v závěru utkání dvěma góly Danise po rohovém kopu a Šteigla po pěkném voleji rozhodnout, byli domácí několikrát velmi nebezpeční a blízko k vyrovnání. Musíme si přiznat, že dnes jsme bodovali i s notnou dávkou štěstí,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Ivo Gregovský. Příští kolo zajíždíme v sobotu 19. května na horkou půdu do Opavy, kde se začíná v 10.00. MFK Vyškov - SK Sigma Olomouc 0:3 (0:1) Branky: 27. Buchvaldek, 74. Danis, 80. Šteigl SK Sigma U 17: Chvěja - Reichl, Herynek, Šulák, Stryk (41. Nedoma) – Baculák, Buchvaldek (41. Šteigl), Vichta (41. Kalvach), Dluhý-Smith (41. Kamený), Rybníček (61. Jemelka) – Fišer (41. Danis) Trenér Ivo Gregovský. Autor: Ivo Gregovský