Sedmnáctka začala kvalifikaci výhrou

09.03.2011 / SCM

Brankou v poslední minutě utkání rozhodla reprezentační sedmnáctka o vítězství 1:0 nad Slovenskem. Šlo o úvodní duel elitní fáze kvalifikace na EURO U 17, které se bude hrát v květnu v Srbsku. O výsledku informoval svazový server fotbal.cz. V nominaci sedmnáctky na italský turnaj jsou i dva hráči SK Sigma Olomouc. Obránce Jan Štěrba odehrál proti Slovensku celý zápas, útočník Michal Holub do utkání nazasáhl. Vyrovnané utkání bylo v prvním poločase oboustranně nervózní. Po změně stran se český celek uklidnil, zlepšil kombinaci a v poslední minutě se dočkal vítězného gólu. V pátek v 15.00 hodin nastoupí česká reprezentace proti Itálii. Česká republika U 17 - Slovensko U 17 1:0 (0:0) Branka: 80. Fojtášek. ČR: Zima - Karafiát, Lüftner, Adamec, Štěrba - Kundrátek (58. Nerad), Salašovič, Čermák, Kadula - Mašek (83. Tvrzník), Stratil (69. Fojtášek). Trenér Csaplár.

Sedmnáctka SK Sigma otočila zápasSedmnáctka SK Sigma otočila zápas
| 22.01.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála v HranicíchDevatenáctka SK Sigma vyhrála v Hranicích
Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně