Sedmnáctka ztratila dobře rozjetý zápas

04.09.2010 / SCM

Sedmnáctka SK Sigma Olomouc v pátém kole celostátní ligy dorostu nad Slováckem vedla. Nakonec se na stadionu v Řepčíně ale dělily body za nerozhodný výsledek 1:1. První poločas se hrálo téměř neustále na polovině hostů. Sigma měla několik šancí, trefila břevno. Vyšlo to až v závěru půle, gól do šatny obstaral po rohu Ševčík. Po přestávce už se domácí sedmnáctce tolik nedařilo. Začala hrát nepřesně a hosté ucítili šanci. A patnáct minut před koncem se jim podařilo srovnat dorážkou po přímém kopu. „Chyběla nám větší kvalita ve druhém poločase. První jsme zvládli poměrně dobře, měli jsme tam šance, trefili jsme břevno. Po přestávce začal hrát soupeř aktivněji, my jsme se zbytečně báli o výsledek. Vyvrcholením byl zbytečný gól, který jsme inkasovali, a v závěru bylo Slovácko lepší. Takže bod je asi spravedlivý,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Slovácko U 17 1:1 (1:0) Branka Sigmy: 39. Ševčík. Rozhodčí: Pochylý – Zelinka, Mrázek. SK Sigma U 17: Arbeit – Hodis (63. Němeček), Hlavica, Hýbl, Štěrba – Bača (26. Langer), Richter, P. Ševčík, Studený, Vasiljev (54. Pekař) – Holub. Trenér Václav Jílek.