15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sedmnáctka ztratila dva body

05.03.2011 / SCM

Smolný zápas odehrál na úvod jarní části sezony tým SK Sigma Olomouc U 17. Sedmnáctka měla doma za soupeře lídra tabulky z Plzně. Celé utkání byla lepší, ale když neproměnila mnoho vypracovaných šancí, dělily se body za remízu 1:1. Jednu šanci za druhou měli v prvním poločase hráči domácího týmu. Proměnili jen jedinou z nich, v 16. minutě se z přihrávky Holuba prosadil Ševčík. Těsně před koncem poločasu hosté z ojedinělé šance srovnali. Po změně stran se hrálo jen na jednu branku, ale druhého gólu se už Sigma nedočkala. „Zhodnotil bych to ve dvou rovinách. S výsledkem, s tím jsme nespokojení. Ale herně jsme byli spokojeni, s prvním týmem tabulky jsme byli lepší, bylo to v pořádku, měli jsme hodně šancí. Neproměnili jsme, ale na tom musíme pracovat. Od toho tady jsme my trenéři, abychom to hráče naučili,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Plzeň U 17 1:1 (1:1) Branka Sigmy: 16. Ševčík. SK Sigma: Arbeit – Richter, Hodis, Řehák, Hýbl – Bača (64. Hlavica), Bzirský, Langer, P. Ševčík – Chrašč (74. Krátký), Holub. Trenér Václav Jílek.

Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala