Šestnáctka zvítězila nad Karvinou

18.04.2013 / SCM

Utkání 18. kola ligy SCM U 16 se týmu SK Sigma Olomouc podařilo. Šestnáctka doma porazila Karvinou rozdílem dvou branek. V prvním poločase šla Sigma do vedení, v rozmezí čtyř minut se trefili Schlimbach a Vychodil. Hosté ale ve třiatřicáté minutě snížili a dlouho to bylo jen o jednu branku. Pět minut před koncem jistil olomoucké body Boscato. „První poločas byl dnes z naší strany lepší než ten druhý. Dařila se nám mezihra a dokázali jsme proměnit své příležitosti. Škoda několika nedotažených situací, kdy jsme mohli jít do přečíslení, dostat se k zakončení a přidat další branky. Druhá půle již nebyla kombinačně tak pohledná. Soupeř nesložil zbraně a neustále se snažil být aktivní. Definitivní rozhodnutí přinesl až závěr utkání, kdy se nám podařilo využít nedorozumění hostující obrany,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Ivo Gregovský. SK Sigma Olomouc - Karviná 3:1 (2:1) Branky: 24. Schlimbach, 28. Vychodil, 75. Boscato – 33. Blanik. ŽK: 81. Lasovský SK Sigma U 16: Zlámal – Lasovský, Josif, Ščípa, Surzyn (69. Částečka) – Schlimbach, Vasiljev, Ambrozek (51. Boscato), Vychodil (67. Dostál) – Brhel (55. Demeter), Krejčí (75. Maňák). Trenér Ivo Gregovský.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba