SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Šestý přípravný zápas – proti Žilině

21.01.2013 / A tým

Po nedělní jasné výhře nad Banskou Bystricou (4:0) budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc opět doma. Šestý zápas zimní přípravy má Modrá lavina v plánu na úterý 22. ledna, na umělce nastoupí proti slovenské Žilině. Trenér Roman Pivarník do utkání proti úřadujícím mistrům Slovenska pošle jinou základní sestavu, než byla ta nedělní proti Banské Bystrici. „Nechtěli jsme už hrát po poločasech, aby měli hráči trošku větší zátěž. Takže jedna skupina hrála šedesát minut, druhá třicet a v úterý proti Žilině si to prohodí,“ řekl Pivarník. Utkání SK Sigma Olomouc – Žilina se hraje v úterý 22. ledna od 14.00 na umělé trávě Androva sportovního areálu. Vstup na zápas je zdarma, občerstvení zajištěno.

Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen