Šestý přípravný zápas – proti Žilině

21.01.2013 / A tým

Po nedělní jasné výhře nad Banskou Bystricou (4:0) budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc opět doma. Šestý zápas zimní přípravy má Modrá lavina v plánu na úterý 22. ledna, na umělce nastoupí proti slovenské Žilině. Trenér Roman Pivarník do utkání proti úřadujícím mistrům Slovenska pošle jinou základní sestavu, než byla ta nedělní proti Banské Bystrici. „Nechtěli jsme už hrát po poločasech, aby měli hráči trošku větší zátěž. Takže jedna skupina hrála šedesát minut, druhá třicet a v úterý proti Žilině si to prohodí,“ řekl Pivarník. Utkání SK Sigma Olomouc – Žilina se hraje v úterý 22. ledna od 14.00 na umělé trávě Androva sportovního areálu. Vstup na zápas je zdarma, občerstvení zajištěno.

Sigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě brankySigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě branky