Sigma B – další smolná prohra

15.09.2010 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc má za sebou další smolný zápas. Naše juniorka hrála ve vloženém kole MSFL derby v Uničově. A domácím podlehla nejtěsnějším rozdílem nula k jedné, když prakticky celý duel měla velkou územní převahu. SK Uničov – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0) Sigma vstoupila do zápasu dobře a byla to ona, kdo chtěl být aktivní a tlačil se do útoku. První tutovku zápasu měl hlavou po standardce Koutný, ale nedal. V 15. minutě se dostali domácí náhodně do vedení. Odražený míč skončil u Hrubého, který zblízka prostřelil brankáře Blahu. Do přestávky mohlo být srovnáno, ale to by museli Kalas a Vašíček zakončovat přesněji. Po změně stran se hrálo prakticky na jednu branku, ale hostují tým se nedokázal přes urputně bránící domácí val prosadit. „Vlastně celý zápas jsme byli aktivní, snažili jsme se útočit. Inkasovanou branku jsme si dali prakticky sami, pak kluci znervózněli a proti dobře organizované defenzivě domácích, kteří se soustředili jen na obranu, se nám nepovedlo akce účinně dohrát,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Branka: 15. Hrubý. Rozhodčí: Vostřejž - Šenkýř, Sedláček. Diváci: 315. SK Sigma B: Bláha - Koutný (46. Nepožitek), Kalas, Murin, Machalický - Přikryl, M. Pospíšil, Šindelář, Tomeček (46. Nekuda) - Chlebek (74. Hála), Vašíček. Trenér Augustin Chromý.