Sigma B doma vysoko prohrála

08.05.2004 / B tým

V pětadvacátém kole druhé ligy nemělo béčko Sigmy svůj den. Na Andrově stadionu hrálo proti Hradci Králové. A vysoko prohráli, když tým nastoupil v hodně omlazeném složení. SK Sigma Olomouc B - Hradec Králové 0:5 (0:4) O osudu zápasu rozhodly první minuty. Po trefách Krause, Zemánka a Jůna Hradec rychle vedl a bylo hotovo. Mladý domácí tým se sice snažil, ale do šancí se nedostával. Naopak brankář Tomáš Černý ještě několikrát musel dokazovat své umění. Inkasoval až ve 45. minutě po rychlém protiútoku. Ve druhé půli chtěli domácí aspoň trochu hosty porápit. To se jim povedlo, ale v koncovce byli znovu neplodní. V 53. minutě střílel vedle Schulmeister, ten dokonce v 63. minutě neproměnil penaltu, když byl sám faulován Zemánkem. Pátý gól dostalo béčko v 69. minutě, kdy chybu Škerleho ztrestal Kraus. V závěru měli domácí další šance, Pulkert střílel vedle, dvě rány Kobylíka šly vedle. "Sice jsme prohráli vysoko, ale myslím, že tak velký rozdíl mezi oběma týmy nebyl. Nastoupili mladí hráči, z nichž někteří ještě na druhou ligu nemají. Alespoň si proti dobrému soupeři tuto soutěž osahali," řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Branky: 4. a 69. Kraus, 12. a 45. Jůn, 9. Zemánek. Rozhodčí: Závodný - Holub, Kumstát. Diváků: 260. Sigma B: T. Černý - Prekop, Rýdel, Škerle, Stoklásek - Krpec (9. Mi. Vyskočil), P. Kobylík, Vývoda (54. Švrčina), J. Černý (83. Fiala) - Pulkert, V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka.