SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma B domácí zápas zvládla

01.09.2013 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B je i po čtvrtém kole Moravskoslezské fotbalové ligy bez porážky. Béčko dnes doma porazilo Žďár nad Sázavou 3:0. U všech branek byl útočník Michal Holub, na první přihrával, druhou a třetí dal. Sigmu B nasměroval za tříbodovým ziskem krátce před přestávkou Plšek, který skóroval po přihrávce Holuba. V prvním poločase se ovšem domácím nedařilo dohrávat tolik akcí, jak jsou zvyklí. Změnilo se to po přestávce, ale na druhou branku se chvíli čekalo. Vyšlo to v 66. minutě po brejku. Plšek přihrál Holubovi, který se trefil přesně. Šest minut před koncem ťukl hlavou balon P. Ševčík Holubovi, a ten křížnou střelou pečetil výsledek. „Mám z toho smíšené pocity. Sice jsme vyhráli tři nula, ale se hrou jsem nebyl vůbec spokojený. Znám kluky, vím, co dokážou, ale měli jsme tam hodně chyb a nabízeli kontry vlastními chybami. Kdyby byl soupeř schopnější, tak by to potrestal. Navíc tam nebylo to, co bychom chtěli hrát, co po týmu vyžaduju. Po prvním poločase jsem měl chuť vystřídat celou jedenáctku,“ řekl trenér SK Sigma B Radim Kučera. SK Sigma Olomouc B – Žďár n. S. 3:0 (1:0) Branky: 66. a 84. Holub, 36. Plšek. Rozhodčí: Miko – Tomanec, Caletka. ŽK: Michal. Diváci: 80. SK Sigma B: Reichl - Vavřík, Svozil, Můčka (40. Texl), Hýbl – Stříž (61. Langer), Nešický (56. P. Ševčík), Plšek (74. Richter), Habusta, Zahradníček (87. Hladík) - Holub. Trenér Radim Kučera. Žďár: Pospíchal – Bureš (81. Nedvěd), Šindelka, Vomela, Veselý, Turek (65. Chmelík), Pohanka, Michal (85 Mašek), Cipruš (74. Ločárek), Doležal (81. Zedníček), Toufar.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick