Sigma B nedala soupeři šanci

24.10.2010 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc zvládla zápas 12. kola MSFL. Naše béčko porazilo na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu Zbrojovkou Brno B vysoko rozdílem tří branek. V 10. minutě upřeli rozhodčí juniorce branku Vašíčka pro domnělý ofsajd, ale domácí to moc mrzet nemuselo. Ještě do přestávky dali dva góly. Ve 21. minutě centroval z přímého kopu M. Pospíšil a Šindelář se trefil hlavou. O deset minut později tečovaná střela M. Pospíšila z přímého kopu zapadla do branky a bylo to o dva. I třetí gól zápasu dali domácí ze standardky. Opět kopal M. Pospíšil, jeho centr zleva proletěl až na zadní tyčku, kde byl volný Kalas a mířil přesně. Deset minut před konec vnikl do šestnáctky střídající Vavřík, přihrál pod sebe a Vašíčkův gól už tentokrát platil. Hosté potom korigovali sedm minut před koncem, ale domácí radost ze tří bodů už to moc zkazit nemohlo. „Jsem rád, že jsme v konfrontaci juniorek poměrně jasně zvítězili. Hlavně si cením toho, že jsme čtyřikrát skórovali a utkání zvládli. Zase jsme se bodově o kousek posunuli,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Zbrojovka Brno B 4:1 (2:0) Branky: 21. Šindelář, 31. M. Pospíšil, 54. Kalas, 80. Vašíček – 83. Štourač. Rozhodčí: Kneisl – Ondráš, Ogrodník. ŽK: Murin, Šindelář – Cupák, Buchta. Diváci: 120. SK Sigma B: Šustr – Koutný, Kalas, Murin, Machalický – Chlebek (69. Vavřík), M. Pospíšil, Šindelář, Nepožitek (83. Soušek), Vašíček – T. Pospíšil (78. Nekuda). Trenér Augustin Chromý.