Sigma B podlehla Hlučínu

11.02.2011 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc hrála v pátek přes poledne doma na umělé trávě přípravný duel s druholigovým Hlučínem. Béčko dostalo laciné branky a prohrálo 1:3. Juniorka nezačala zápas dobře. V prvních deseti minutách dvakrát chybovala v defenzivě a dostal dvě laciné branky. V další průběhu si béčko dokázalo vytvořit několik nadějných protiakcí, ale bez dobře řešené finální fáze. Další branky padaly až v závěru. Nejprve znovu hodně levně inkasovali domácí, to bylo v 78. minutě. O dvě minuty později dal krásnou branku z přímého kopu záložník Plšek. „Fotbal se rozhoduje v šestnáctkách. Kombinačně jsme hráli slušně, ale soupeř byl silovější než náš mladý tým, v soubojích nás dokázal přetlačit. Dostali jsme dvě branky po standardkách, třetí po centru. Ale utkání se silným soupeřem splnilo to, co mělo. Hráči to odmakali. Na některých bylo vidět, že po náročném programu šlapou vodu. Bylo tam pět šest dorostenců, pro které to bylo těžké. Znovu ovšem odehrál dobrý zápas záložník Plšek, opět se prosadil gólově,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. V sestavě chyběl zraněný Ulma. Za juniorku nenastoupili dva hráči, kteří tým opustili. Záložník Tomáš Kazár jde na zkoušku do Znojma, útočník Tomáš Pospíšil zase v Zábřehu, kde by měl na půlrok hostovat. Další přípravný zápas hraje Sigma B doma v sobotu 19. února proti Českým Budějovicím B (15.00). SK Sigma Olomouc B – Hlučín 1:3 (0:2) Branka Sigmy: 80. Plšek. SK Sigma: Karabina – Nuc, F. Přikryl (46. Benýšek), Soušek (53. Žáček), Hajčík – Vavřík, Plšek, Štětina (46. Habusta), Nešický – Nekuda, Rolinc. Trenér Augustin Chromý.