Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma B porazila juniorku Baníku

23.02.2011 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc má za sebou další přípravný zápas. Doma na umělé trávě porazila naše juniorka Baník Ostrava B. Jedinou branku utkání dal dvě minuty před přestávkou útočník Rolinc. Juniorka Sigma nastoupila oslabena o zraněné hráče, také bez reprezentanta Plška. Po delší pauze do zápasu naskočili Chlebek, Žáček a Pančochář. Domácí tým měl více šancí, proměnil jen jednu. Ve 43. minutě se po rohovém kopu Nešického prosadil hlavou Rolinc. Více branek již nepadlo. "Až na ty proměněné šance to bylo dobré utkání. Byl to typický souboj juniorek, hrál se běhavý agresivní fotbal," řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Baník Ostrava B 1:0 (1:0) Branka: 43. Rolinc. SK Sigma B: Lovásik – Benýšek, Soušek (60. F. Přikryl), Hajčík, Machalický – Vavřík, Nešický, Štětina, Chlebek (46. Žáček) – Rolinc, Nekuda (65. Pančochář). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma porazilo PřerovBéčko SK Sigma porazilo Přerov
| 22.02.2017
Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý