Sigma B porazila juniorku Jihlavy

18.02.2006 / B tým

Druholigové béčko našeho klubu v dalším z přípravných zápasů bezpečně porazilo Jihlavu B, i když od patnácté sekundy prohrávalo. Naše juniorka nakonec vyhrála 4:1, navíc mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito, například Fiala trefil spojnici břevna s tyčí a Jan Schulmeister tyčku. SK Sigma Olomouc B - Jihlava B 4:1 (2:1) Branky: 9. J. Barcal, 20. V. Schulmeister, 76. Hrubý, 88. T. Řehák. Rozhodčí: Žádník. SK Sigma B: 1. poločas: Blaha - Kopecký, Komárek, D. Barcal, J. Barcal - Janotka, Fiala, T. Řehák, Pulkert - J. Schulmeister, V. Schulmeister. 2. poločas: Uvízl - Hrdlovič, Komárek, Fiala, Vepřek - Janotka, Kopecký, T. Řehák, Stoklásek - J. Schulmeister, Hrubý. Trenér Augustin Chromý.