Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Sigma B porazila Líšeň

28.08.2011 / B tým

Druhý domácí zápas sezony týmu SK Sigma Olomouc B vyšel. Juniorka porazila Líšeň po dobrém výkonu zaslouženě o dvě branky. Juniorka chtěla z utkání tři body a také se to podařilo splnit. Vyložené domácí šance z prvního poločasu zůstaly nevyužity, skórovat mohli třeba Vavřík nebo Rolinc. Po zákroku na druhého jmenovaného byl ve třiadvacáté minutě vyloučený stoper Široký. Rolinc šel sám na branku, půl metrů před vápnem ho zezadu soupeř fauloval. Stav se z nula nula měnil až po přestávce. Vavřík přiťukl proti noze Nepožitkovi, který mířil přesně k pravé tyčce. Další šanci proměnilo béčko až v závěru, čtyři minuty před koncem se p centru Machalického prosadil hlavou Hála. SK Sigma Olomouc B – Líšeň 2:0 (0:0) Branky: 47. Nepožitek, 86. Hála. Rozhodčí: Ogrodník – Tomanec, Machálek. ŽK: Vrtěna. ČK: 23. Široký. Diváci: 172. SK Sigma B: Lovásik – Hála, Ulma, Plšek, Machalický – Coimbra (60. Jerome), Nepožitek, Nešický (71. Hořava J.), Nuc – Rolinc, Vavřík (83. Pančochář). Trenér Václav Jílek. SK Líšeň: Kotoul – Nosko (77. Drábek Martin), Široký, Hebron, Mičko – Dufek, Belej (20. Drábek Michal), Pecha, Koudelka (64. Čampa) – Krejčí, Vrtěna. Facebook SK Sigma Olomouc