15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sigma B remizovala s juniorkou Budějovic

19.02.2011 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc sehrála doma přípravný zápas proti béčku Českých Budějovic. Duel skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Od začátku utkání se hrálo převážně na polovici hostů, ale Sigmě se nedařilo proměňovat šance. Největší měl v prvním poločase Nekuda, překonal zadáka, pak i brankáře, ale prázdnou síť minul. Deset minut před koncem poločasu hosté využili mezírku v domácí obraně a šli do vedení. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Do šancí se dostali Nekuda, Vavřík nebo Pospíšil, jedinou domácí branku dal až Murin v 73. minutě. „Zápas se nám docela podařil, chybělo jen proměnit více šancí. Bylo to dobré utkání, soupeř na nás vyrukoval s velkou, možná až nepřiměřenou agresivitou, hned napadal naši rozehrávku. Dokázali jsme se s tím vyrovnat, tedy až na tu koncovku,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – České Budějovice B 1:1 (0:1) Branka: 73. Murin. Rozhodčí: Stloukal. SK Sigma B: Blaha – Nuc (46. Nešický), Ulma (46. Hajčík), Murin, Koutný – Vavřík (77. Nekuda), Plšek, Štětina, M. Pospíšil, Machalický – Nekuda (65. Rolinc). Trenér Augustin Chromý.