Sigma B vyhrála, rozhodl Nekuda

10.10.2010 / B tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc B se trošku odpoutali od spodku tabulky MSFL. V desátém kole soutěže doma porazili Břeclav. Utkání na Andrově stadionu rozhodl po hodině hry útočník Nekuda. Juniorka Sigmy se snažila o první minuty o aktivní hru. V prvním poločase se urodilo několik šancí. Šultes trefil tyčku, Koutný pálil nad, Šindelář byl dvakrát nepřesný. Hosté hrozili z brejků a několik se jim podařilo dohrát dobře. Čtyři minuty před přestávkou střílel vedle Bielčik. Ten samý hráč nevyzrál na domácí gólmana tři minuty po přestávce. V 56. minutě utekl po pravé straně Tomeček a jeho centr dostal do branky Nekuda. Vedení Sigmy mohlo být výraznější, střelec Nekuda měl ještě další čtyři tutové šance. „Jsem rád, že jsme opět doma zvítězili. Bylo evidentní, že nám pomohli zkušení hráči z áčka. Ještě si s námi chtěl zahrát Navrátil, ale nakonec pro zranění z pátečního zápasu v Norimberku hrát nemohl,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. „Jen byla škoda, že jsme z vyložených šancí ještě nepřidali druhou branku, mohli jsme zápas v klidu dohrát,“ podotkl. SK Sigma Olomouc B – Břeclav 1:0 (0:0) Branka: 56. Nekuda. Rozhodčí: Sedlář – Vostřejž, Fojt. ŽK: Šultes, Šindelář, Nepožitek - Jakubovič, Polák. Diváci: 110. SK Sigma B: Drobisz – Koutný, Dreksa, Murin, Hála – Šindelář, Pospíšil M., Nepožitek (89. Soušek) – Tomeček (63. Přikryl), Šultes, Nekuda (79. Chlebek). Trenér Augustin Chromý. Břeclav: Hladký – Pacl (79. Nevídal), Michal, Schwarz, Polák – Demjanovič, Simandl, Jakubovič, Mica – Bielčík (55. Navrátil), Svoboda.