Sigma B zahájila jaro výhrou ve Frýdku

16.03.2008 / B tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc B vyhráli v 16. kole Moravskoslezské fotbalové ligy ve Frýdku-Místku. O vítězství 1:0 rozhodl ve druhém poločase útočník Daniel Mariano Bueno. Do vedení mohli jít hosté ve 31. minutě. Jenže Brazilec Bueno v tutové pozici zamířil vysoko nad branku. Po hodině hry stálo při juniorce štěstí, když střelu Szmeka zastavila tyčka. V 67. minutě se hlavou prosadil Bueno a juniorka vedla. V 76. minutě mohlo Bueno přidat druhou branku, ale v čisté šanci znovu nemířil přesně. Frýdek-Místek – SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:0) Branka: 67. Bueno. ŽK: Szmek – Klesnil. Diváci: 2385. Sigma B: Lovásik – Ulma, Dreska, Šuškavčevič, Jurkič – Štěpán (80. Pospíšil), Nepožitek, Kaščák, Michalčák (61. Nuc) – Bueno, Klesnil. Trenér Jiří Balcárek.