Sigma dala Orlové sedmičku

05.01.2013 / A tým

Jasnou výhrou skončilo první přípravné utkání SK Sigma Olomouc. Modrá lavina v úvodním zápase skupiny D zimní Tipsport ligy porazila v Karviné třetiligovou Orlovou bez potíží sedm nula. Navíc Schulmeister nedal penaltu a Pospíšil trefil tyčku a břevno. Sigma si chvíli zvykala na karvinskou umělku a záhy začala herní převahu projevovat i góly. Po půlhodině hry se trefil hlavou po rohu Javůrek. Vzápětí nedal penaltu nařízenou za ruku Schulmeister. O dvě minuty později po přetaženém centru Housky dával do prázdné Sukup, v tomto utkání kapitán Modré laviny. Za tři minuty střílel Doležal, míč přizvedl stoper a skončil pod břevnem – 3:0. Čtyři minuty před pauzou trefil krásně do šibenice levačkou Falta. Stejně hezká byla i pátá branka, to napřáhl Hubník a rovněž trefil šibenici. Patnáct minut před koncem orlovský brankář fauloval Varadiho a nařízenou penaltu proměnil Ordoš. Ten se prosadil ještě jednou, tři minuty před koncem prošel obranou soupeře a stylově lobnul gólmana. Ještě před sedmou brankou mohl dvakrát skórovat Pospíšil, ale poprvé trefil tyčku, podruhé břevno. "Utkání splnilo svůj účel, i když nové hráče především směrem do defenzivy soupeř samozřejmě příliš neprověřil," řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. Další zápas hrajeme proti Frýdku-Místku ve středu 9. ledna (13.00, Karviná). SK Sigma Olomouc – Orlová 7:0 (4:0) Branky: 75. (pen.) a 87. Ordoš, 30. Javůrek, 32. Sukup, 35. Doležal, 41. Falta, 70. Hubník. Rozhodčí: Proske. SK Sigma: I. pol.: Zlámal – Sukup, Koutný, Škerle, Falta – Hořava, Houska – Schulmeister, Navrátil, Javůrek – Doležal. II. pol.: Blaha – Hála, Dreksa, Šindelář, Sukup – Plšek, Pospíšil – Hubník, Ordoš, Petr – Varadi. Trenér Roman Pivarník.

Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval