Sigma dala Vítkovicím pětku

12.07.2003 / A tým

Sigma dala Vítkovicím pětku Fotbalisté SK Sigma Olomouc hráli první zápas na herním soustředění v Luhačovicím proti druholigovým Vítkovicím. Svého soupeře jasně předčili a zvítězili vysoko pět nula. Po dvou brankách dali útočníci Reiter a Rojka. SK Sigma Olomouc - Vítkovice 5:0 (3:0) Už v 6. minutě moc nechybělo ke gólu Reiterovi. Prosadil se ale až o pět minut později, když proměnil penaltu za faul na Kučeru. V 18. minutě pak centr Urbánka vrátil do ohně na zadní tyčce volný Vlček a Babnič hlavou zvýšil. Po pěti minutách šel sám na branku od půlky Reiter a bylo to o tři. I po změně stran byla Sigma jasně lepší. V 55. minutě přidal čtvrtý gól hlavou po přímém kopu Rojka, v 71. minutě potom tentýž hráč zužitkoval vynikající přihrávku Vyskočila mezi beky. "S utkáním jsem spokojen, bylo to lepší než v předchozím duelu s Petržalkou. Silného soupeře, který už v přípravě porazil například Opavu nebo Zlín, jsme přehráli a mohli dát i více než pět branek. Ale výsledek v žádném případě nepřeceňujeme, čeká nás ještě hodně práce," řekl trenér Sigmy Petr Uličný. Branky: 11. (pen.) a 23. Reiter, 55. a 71. Rojka, 18. Babnič. Sigma: Vaniak (46. T. Černý) - Randa, Kučera, R. Hubník, Caha - Vlček (60. Schulmeister), Ševela (46. Hudec), Špiláček (78. Ševela), Urbánek (60. M. Hubník) - Reiter (46. Rojka), Babnič (46. Vyskočil). Trenér Petr Uličný. www.sigmafotbal.cz