Sigma doma zase ztratila body

30.10.2002 / A tým

Sigma doma zase ztratila body Kdo přijede letos na podzim do Olomouc, může se těšit na body. Tohle se znovu potvrdilo v nedělním utkání 12. kola Gambrinus ligy. Sigma po ofenzivně velmi mdlém výkonu prohrála na Andrově stadionu s Teplicemi a čtyři zápasy před koncem podzimu stojí po kotníky namočena v sestupové vlně. SK Sigma Olomouc - Teplice 0:1 (0:1) Prvních dvacet minut nic nenasvědčovalo tomu, že Sigma zase doma ztratí body. Hanáci začali aktivně, se střelou Siegla měl brankář Poštulka hodně práce. Jenže právě tento moment ze dvacáté minuty jako by hosty probral. Ne že by hrozili ze hry, ale byli nebezpeční z Horváthem kopaných rohů. A při nich to v šestnáctce domácích několikrát hořelo. Radova dorážka z metrů šla ještě nad, ale po sedmém rohu hostí ve 41. minutě už zkušený zadák zamířil přesně. Druhou půlku začala Sigma aktivně, ale její útočné snažení skončilo v 52. minutě. To Rozehnal trefil po rohovém kopu pravou tyčku. Pak už se Sigma jenom trápila, většina přihrávek směrem dopředu byla zbytečná, protože v ofenzivě Olomouc předváděla totální marnost. Hosté mohli přidat další branky, ale Kolomazník dvakrát minul a Verbíře vychytal Vaniak. Branka:41. K. Rada. Rozhodčí: Vidlák - Kašný, Krátký. ŽK: Reiter, Siegl - Zelenka, Skála, Lengyel, Horváth. Diváci: 3674. Sigma: Vaniak - Kováč, Rozehnal, Kučera, Zbožínek - Vlček (46. Černý), Petrenko, Siegl, Urbánek - Putík (46. Reiter), P. Ekwueme. Trenér Bohumil Páník. Teplice: Poštulka - Lengyel, K. Rada, Hunal (85. Gross), Leitner - Kolomazník, Skála, Horváth, Tesařík - Rezek (89. Voříšek), Zelenka (66. Verbíř). Trenér František Straka. Olomoucký den, 29. října 2002