Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma hlásí první změny v kádru

10.12.2007 / A tým

Aktualizováno 11. 12. ve 14:30 hodin. V neděli se odehrálo poslední kolo podzimní části Gambrinus a SK Sigma Olomouc se již rozloučila se dvěma hráči. Půlroční hostování Dawida Banaczeka nesplnilo očekávání realizačního týmu a polský útočník si bude muset hledat angažmá jinde. Stejným směrem se měl vydat i Daniel Mariano Bueno, letní akvizice z Brazílie, ale o jeho osudu se vedou další jednání. "Rozhodli jsme se uvolnit Banaczka a Buena. V případě Buena se ale stále jedná. Hráč slevil ze svých finančních požadavků, navíc je ve hře odchod Melinha a tím snížení počtu cizinců, " řekl aktuální novnku pro sigmafotbal.cz Augustin Chromý, sportovní manažer a asistent Martina Pulpita na lavičce ligového týmu. Do zimní přípravy zařadí realizační tým osm mladých odchovanců. Daniel Mariano Bueno přišel v létě společně s Danielem Rossim z Brazílie. V první lize odehrál 89 minut, zasáhl do čtyř zápasů a zaznamenal jednu žlutou kartu. Ve třetí lize během 521 minut překonal soupeře čtyřikrát, lépe stříleli jen Tomáš Hořava a Vojtěch Schulmeister. Dawid Banaczek přišel na půlroční hostování ze Zaglebie Lubin. Od polského útočníka se čekalo zlepšení ofenzivy, to ovšem nepřišlo. Během 182 minut stihl na hřišti posbírat dvě žluté karty, gól nevstřelil.

| 23.02.2017
První jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděliPrvní jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděli
| 22.02.2017
Jílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosnéJílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosné
| 21.02.2017
Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden