Sigma hrála doma nerozhodně

26.10.2013 / A tým

Ve 12. kole Gambrinus ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti 1. FC Slovácko. Trenér Hanáků Martin Kotůlek udělal ve složení základní sestavy změnu, od začátku hrál ve středu zálohy Martin Šindelář. Zápas skončil nerozhodně. Před utkáním se držela minuta ticha na počest Ericha Cviertny, který po těžké nemoci zemřel 5. října ve věku 62 let. Trenér Erich Cviertna na Hané působil v sezoně 1989/1990. Čest jeho památce! Sigma začala domácí zápas, jak jinak, aktivně. Z prvních dvou přímých kopů ještě nic nebylo, ale třetí už se ujal. David Houska zatočil míč přes zeď přesně a Sigma vedla. Zvýšit mohl ve 23. minutě Ordoš, ale z dobré pozice pálil nad. Hosté se do zápasu dostali ve 30. minutě, kdy se po přímém kopu trefil hlavou Kerbr. Ten dal druhou branku hostů o dvě minuty později. V 39. minutě se dostal za obranu Doležal, ale vystřelil vedle. Ve druhém poločase měla Sigma co dohánět. V 53. minutě napřáhl z hranice vápna Navrátil, jeho střela se vytočila ven z brány. O tři minuty později už bylo veseleji. Za obranu si naběhl na přihrávku Housky Ordoš a chladnokrevně srovnal na 2:2. V 65. minutě hledal Navrátil centrem zprava Doležala, ten ale sám před bránou míč ve skluzu netrefil. V 68. se dral k míči mezi stopery Doležal, brankář hostů byl ale o krok rychlejší. V 72. minutě zakončoval z malého vápna z otočky Doležal, ale dvojice protihráčů jeho pokus srazila. Přidat třetí branku už se Hanákům nepovedlo. SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 2:2 (1:2) Branky: 11. Houska, 56. Ordoš – 30. a 32. Kerbr. Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Kotlík. ŽK: Navrátil – Reinberk, Biolek, Došek, Havlík, Valenta. Diváci: 4168. SK Sigma: Blaha – Vidlička, Koutný, Škerle, Vepřek – Šindelář, Houska (89. Falta), Ordoš – Varadi (46. Schulmeister), Doležal (77. Lietava), Navrátil. Trenér Martin Kotůlek. Slovácko: Melichárek – Reinberk (75. Mezlík), Rada, Košút, Šimko – Biolek, Valenta, Daníček, Petr (71. Havlík), Kerbr – Došek. Trenér Svatopluk Habanec. Střely na: 6:5 Střely vedle: 7:3 Rohy: 6:2 Fauly: 16:18 Ofsajdy: 1:2 Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

| 30.09.2016
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!