Sigma hrála s Jihlavou bez branek

19.01.2011 / A tým

Ve druhém středečním utkání hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc Tipsport ligu v Brně proti Jihlavě. Zápas skončil bezbrankovou remízou. Sigma byla v utkání s houževnatým a dobře bránícím soupeřem aktivnější, ale neproměňovala šance. Ty největší měli postupně Richter, Hubník Šultes nebo Hořava, dvě minuty před koncem trefil Vepřek hlavou tyčku. "Bylo to velmi dobré utkání ve vysokém tempu, obrovsky agresivní až do poslední minuty," řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. SK Sigma Olomouc – Jihlava 0:0 Rozhodčí: Hájek – Pelikán, Kocián. Diváci: 45. SK Sigma: Blaha (46. Lovásik) – Janotka, Murin, Škerle, Vepřek – Petr, Štětina (55. Hořava), Bajer – Šultes (74. Tomeček), Richter, Hubník (70. J. Schulmeister). Trenér Zdeněk Psotka. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Další zápas doma má upřesněný termínDalší zápas doma má upřesněný termín
| 18.10.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská RejžekSobotní zápas SK Sigma píská Rejžek
| 17.10.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu