Sigma hrála s Karvinou nerozhodně

12.01.2013 / A tým

Třetí zápas zimní přípravy dnes odehráli fotbalisté SK Sigma Olomouc. V karvinské skupině D zimní Tipsport ligy měli za soupeře domácí druholigovou Karvinou. Hanáci dvakrát prohrávali o dvě branky, nakonec duel skončil nerozhodně. Ve 2. minutě se domácí dostali do vedení po rohovém kopu. Sigma pak měla převahu, soupeře moc do akcí nepouštěla. Několikrát mohlo být srovnáno, v šancích byli Koutný nebo Doležal. Ale nestalo se tak a karvinský tým po chybě v olomoucké rozehrávce přidal druhou branku. Pak se po sólu prosadil Martin Doležal. Ale za další čtyři minutky dala Karviná další branku po rohu. Deset minut před přestávkou se po rohovém kopu prosadila i Sigma, hlavou na první tyčce udeřil Martin Doležal. Po přestávce měla Sigma více ze hry a zaslouženě srovnala. V 67.minutě se po centru Tomáše Janotky zprava prosadil Martin Hála. Ten mohl přidat další branku, tři minuty před koncem pak byl v tutovce ještě Adam Varadi, ale stav už se nezměnil. „Zápas znovu splnil svůj účel. Ale samozřejmě nejsem spokojen s brankami, které jsme inkasovali v prvním poločase. Dostali jsme dvě po rozích, přitom v lize za celý podzim jenom jednu,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. Další utkání hraje SK Sigma Olomouc ve středu 16. ledna proti Ostravě (Karviná, 11.00). SK Sigma Olomouc – Karviná 3:3 (2:3) Branky: 29. a 35. Doležal, 67. Hála – 2. Sobala, 23. Legierský, 33. Mikula. Rozhodčí: Proske. SK Sigma: I. poločas: Blaha – Janotka, Koutný, Škerle, Vepřek – Houska, Habusta – Schulmeister, Ordoš, Navrátil – Doležal. II. pol.: Blaha - Sukup, Dreksa, Šindelář, Hála – Pospíšil, Habusta – Janotka, Houska, Javůrek – Varadi. Trenér Roman Pivarník. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby