Sigma hrála s Litexem bez branek

11.02.2005 / A tým

Ve třetím utkání na kyperském herním soustředění fotbalisté SK Sigma Olomouc hráli s bulharským FC Litex Loveč bez branek. V první půli si obě mužstva vytvořila po dvou šancích, ale ani z jedné nebyli střelci úspěšní. Ve 70 minutě chytil brankář Martin Vaniak penaltu za faul Hudce na pronikajícího hráče, hned vzápětí dal Glos sám před brankářem o vlásek vedle. Potom v 80. minutě nedosáhl Reiter na ideální centr Babniče. Rozhodnutí měl na svých kopačkách Babnič, když postupoval v 90. minutě sám na brankáře, ale ten mu radost skvělým zákrokem pokazil. Poslední zápas hraje Sigma na Kypru v neděli proti čínskému celku Šang Tung. V úterý se hanácká výprava vrací domů. SK Sigma Olomouc – Litex Loveč 0:0 SK Sigma: 1. poločas: Vaniak – Randa, Kovář, Kučera, Škerle – D. Kobylík, Špiláček, Zbožínek, Pečnik – Reiter, Babnič. 2. poločas: Vaniak – König, Kovář, Hudec, Pečnik – Randa, Špiláček, Zbožínek, D. Kobylík (60. Glos) – Reiter, Babnič. Trenér Petr Uličný.