SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 Stáhni si mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc!

Sigma hrála s Pandurii nerozhodně

12.07.2012 / A tým

Ve druhém utkání na herním soustředění nastoupil tým SK Sigma Olomouc proti rumunskému Pandurii Targu Jui. Náš soupeř dal v první půlce dvě branky, Modrá lavina zase ve druhé. Hanáci v prvním poločase dvakrát inkasovali, poprvé ve 33., podruhé ve 43. minutě. V 64. minutě vstřelil z penalty za faul na Jakuba Petra kontaktní branku střídající Michal Ordoš. V poslední minutě zápasu srovnal Michal Ordoš, opět proměnil pokutový kop, tentokrát za ruku. SK Sigma Olomouc v síti Google + „S utkáním jsem spokojen, možnost dostali další hráči. Soupeř měl kvalitu, nastoupil v základní sestavě. Měli jsme zase hodně šancí, stoprocentních. Nakonec to byla remíza, ale jen Ordoš mohl dát ještě dvě tři branky,“ řekl trenér Roman Pivarník. Poslední utkání na herním soustředění hraje Sigma v sobotu proti Bursasporu (18.00, Bad Tatzmannsdorf). SK Sigma Olomouc – Pandurii 2:2 (0:2) Branka Sigmy: 64. (pen.) a 90. (pen.) Ordoš. SK Sigma: Šustr (46. Blaha) – Vavřík, Dreksa, Šindelář, Hála – Pospíšil, Nepožitek, Heinz – Petr, Hubník (46. Ordoš), Tomeček (46. Navrátil). Trenér Roman Pivarník. Facebook SK Sigma Olomouc

Začal předprodej na další utkání SK SigmaZačal předprodej na další utkání SK Sigma
Sestava SK Sigma proti VítkovicímSestava SK Sigma proti Vítkovicím
Minář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebudeMinář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebude
24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím