JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Sigma hrála se Znojmem bez branek

22.01.2014 / A tým

V posledním utkání zimní Tipsport ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na umělce hráli se Znojmem nerozhodně nula k nule. Úvod zápasu patřil domácím. Ve 3. minutě střílel z přímého kopu Pospíšil, jeho pokus Drobisz vyrazil. Ve 17. minutě se ve vápně dobře uvolnil Doležal, ale z dobré pozice přestřelil. Po půlhodince hry přihrál Navrátil pod sebe do tutové pozice pro Faltu, který z voleje napálil míč nedobře, trefil je připraveného gólmana. Hosté to zkoušeli z brejků, ale brankář Zlámal mnoho zásadního řešit nemusel. Čtyři minuty před přestávkou vytahoval přízemní střelu Falty Drobisz na roh. Osm minut po přestávce centroval zleva Hýbl, Plšek hlavičkoval, ale jeho zakončení je třelo břevno. V 55. minutě vystřelil tvrdě z úhlu Hýbl, znojemský brankář Hrubý vyrážel na roh. S přibývajícím časem oběma týmů ubývalo přesnosti, takže zápas skončil bez branek. „Odehráli jsme další utkání, zátěž rozdělili na dvě desítky, abychom zítra mohli trénovat dvoufázově. Pozitivní je, že jsme po delší době neinkasovali,“ řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. Ten by měl brzy přivítat na tréninku nového hráče. „Předpokládám, že zítra už by mohl přijet jeden defenzivní hráč,“ podotkl Psotka. Další zápas hraje SK Sigma Olomouc v sobotu doma na umělce proti Žilině (14.00). SK Sigma Olomouc – Znojmo 0:0 Rozhodčí: Marek – Plesar, Mikula. Diváci: 180. SK Sigma: Zlámal – Varadi (34. Škerle), Svozil, Šindelář, Javůrek – Falta, Pospíšil, Nepožitek, Houska, Navrátil – Doležal. 2. pol.: Blaha – Škerle, Simerský, Dreksa, Hýbl – Mikuš, Karaš, Plšek, Falta (80. Hladík) – A. Ševčík, Rolinc. Trenér Zdeněk Psotka. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Hráči A-týmu se projeli ve vozech MaseratiHráči A-týmu se projeli ve vozech Maserati
| 23.04.2019
| 21.04.2019
Sigma si upevnila střed tabulky. Teplice porazila 2:0Sigma si upevnila střed tabulky. Teplice porazila 2:0
Sestava SK Sigma proti TeplicímSestava SK Sigma proti Teplicím
29. kolo: Sigma hostí Teplice29. kolo: Sigma hostí Teplice
| 19.04.2019
Ohlasy po utkání s OpavouOhlasy po utkání s Opavou
| 14.04.2019
Ze Slezska bez bodu. Sigma prohrála v OpavěZe Slezska bez bodu. Sigma prohrála v Opavě