Sigma hrála v generálce bez branek

14.07.2013 / A tým

Bezbrankovou remízou skončilo poslední přípravné utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc. Modrá lavina hrála doma na Andrově stadionu proti Zlínu, tisícovka diváků se žádného gólu nedočkala. Pár chvil po začátku mohla jít Sigma do vedení. Hrálo se tři minuty a Dreksa po přímém kopu trefil hlavou břevno. Pět minut poté se na druhé straně dostali do zakončení hosté, brankář Zlámal byl ale připraven. V 15. minutě znovu po přímém kopu střílel hlavou Dreksa, ale kousek vedle pravé tyčky. Ve 23. vyrážel brankář Zlámal pokus Malcharka na roh. O deset minut později se mezi stopery prosadil Lietava, ale jeho tvrdá střela šla nad. Sedm minut po přestávce se dral do šance Navrátil, Bartolomeu mu před šestnáctkou skončil na záda a dostal za to žlutou, být to mistrák, tak šel ovšem ven. Přímý kop z dobré pozice poslal Petr do zdi. Sigma měla opticky více ze hry, ale ve finální fázi a koncovce byla nepřesná. Ordoš střílel nad, Petr po centru Navrátila hlavičkoval jen do brankáře, to byly dvě akce v rychlém sledu z 66. minuty. Vzápětí musel zasahovat Zlámal, Hájka vychytal. V 69. minutě centroval zleva Vepřek, Lietava byl sám na malém vápně, ale hlavička mu nesedla. Patnáct minut před koncem si hosté dali po závaru z rohu málem vlastní branku. „Ještě jsme si chtěli vyzkoušet nějaké varianty. Soupeř byl kvalitní, ale z naší strany to nebylo ono, bylo tam hodně ztrát. Ve finální fázi to bylo málo, nedohráli jsme hodně situací, ale potřebovali jsme takový zápas s důrazným soupeřem,“ řekl trenér SK Sigma Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc – Zlín 0:0 Rozhodčí: Julínek – Fojt, Šenkýř. ŽK: Bartolomeu. Diváci: 1016. SK Sigma: Zlámal - Koutný, Škerle, Dreksa, Vepřek (81. Javůrek) - Navrátil, Pospíšil (46. Schulmeister), Plšek (46. Habusta), Ordoš, Petr (73. Varadi) – Lietava (73. Doležal). Trenér Martin Kotůlek.

Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval