Sigma hrála v generálce bez branek

14.07.2013 / A tým

Bezbrankovou remízou skončilo poslední přípravné utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc. Modrá lavina hrála doma na Andrově stadionu proti Zlínu, tisícovka diváků se žádného gólu nedočkala. Pár chvil po začátku mohla jít Sigma do vedení. Hrálo se tři minuty a Dreksa po přímém kopu trefil hlavou břevno. Pět minut poté se na druhé straně dostali do zakončení hosté, brankář Zlámal byl ale připraven. V 15. minutě znovu po přímém kopu střílel hlavou Dreksa, ale kousek vedle pravé tyčky. Ve 23. vyrážel brankář Zlámal pokus Malcharka na roh. O deset minut později se mezi stopery prosadil Lietava, ale jeho tvrdá střela šla nad. Sedm minut po přestávce se dral do šance Navrátil, Bartolomeu mu před šestnáctkou skončil na záda a dostal za to žlutou, být to mistrák, tak šel ovšem ven. Přímý kop z dobré pozice poslal Petr do zdi. Sigma měla opticky více ze hry, ale ve finální fázi a koncovce byla nepřesná. Ordoš střílel nad, Petr po centru Navrátila hlavičkoval jen do brankáře, to byly dvě akce v rychlém sledu z 66. minuty. Vzápětí musel zasahovat Zlámal, Hájka vychytal. V 69. minutě centroval zleva Vepřek, Lietava byl sám na malém vápně, ale hlavička mu nesedla. Patnáct minut před koncem si hosté dali po závaru z rohu málem vlastní branku. „Ještě jsme si chtěli vyzkoušet nějaké varianty. Soupeř byl kvalitní, ale z naší strany to nebylo ono, bylo tam hodně ztrát. Ve finální fázi to bylo málo, nedohráli jsme hodně situací, ale potřebovali jsme takový zápas s důrazným soupeřem,“ řekl trenér SK Sigma Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc – Zlín 0:0 Rozhodčí: Julínek – Fojt, Šenkýř. ŽK: Bartolomeu. Diváci: 1016. SK Sigma: Zlámal - Koutný, Škerle, Dreksa, Vepřek (81. Javůrek) - Navrátil, Pospíšil (46. Schulmeister), Plšek (46. Habusta), Ordoš, Petr (73. Varadi) – Lietava (73. Doležal). Trenér Martin Kotůlek.

Tým SK Sigma trénoval v BC GambareTým SK Sigma trénoval v BC Gambare
| 17.01.2017
Další týden přípravy zakončí dva zápasyDalší týden přípravy zakončí dva zápasy
| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza