15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sigma i v oslabení důležitý zápas

30.07.2001 / A tým

Sigma i v oslabení důležitý zápas v Příbrami zvládla, udržela náskok Bez čtyř hráčů - Kobylíka, Hapala, Vlčka a Zdráhala - nastoupila Sigma k dohrávce 18. kola Gambrinus ligy v Příbrami. Trenér Leoš Kalvoda musel hodně zamíchat se sestavou, havarijní složení základní jedenáctky nakonec uspělo, protože přivezlo bod. Příbram - Sigma Olomouc 0:0 Sigma v úvodu trošku zazlobila, nejprve střílel v 7. minutě Patrik Siegl nad, po dvou minutách nechybělo ke střele mnoho Rojkovi na malém vápně. Ve 12. minutě ale hořelo na opačné straně, střelu Horsta Siegla Kamesch vyrazil, Otépka trefil jen pravou tyčku a odražený míč poslal Novák vysoko nad. O šest minut později se Příbram dožadovala penalty, po střele Jarolíma se míč otřel o ruku Kotryse ve vápně. První poločas skončil bez branek, aktivnější však byli domácí, kteří zahrávali šest rohů. Po změně stran už mnoho z fotbalu k vidění nebylo. Oslabení hosté pozorně bránili, nepustili Příbram do vážnější akce. Sigma se snažila o protiútoky, jenže směrem dopředu byla hodně nepřesná. Dva nejlepší střelci týmu Vlček a Hapal olomouckým citelně chyběli. Příbram kopala v posledních deseti minutách šest rohů, ale hosté už bod ubojovali. Rozhodčí: Helebrant - Krátký, Holub. ŽK: Jarolím - Kotrys. Diváci: 7 928. Sestavy: Příbram:Špit - Šmejkal - Mácha, Podzemský, Zápotočný (75. Rychlík) - T. Kučera (83. Nehoda), Novák(54. Čížek), Jarolím, Otepka - H. Siegl, Kulič. TrenérJiří Kotrba. Olomouc: Kamesch - Kovář - Rozehnal, Kotrys - König (63. Mucha), P. Siegl, Špiláček, Kováč, Urbánek, R. Kučera - Rojka (33. Krohmer, 87. Večeřa). Trenér Loeš Kalvoda. Olomoucký den, 4. 4. 2001