Sigma je ve finále Tipsport ligy

26.01.2013 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc si po dvou letech znovu zahrají finále Tipsport ligy. V semifinále v Berouně Modrá lavina porazila Jihlavu o dvě branky. Ve finále mají Hanáci za soupeře Slavii Praha, hraje se zítra od 11.25. Na promrzlé berounské umělce šla do vedení Sigma v 18. minutě. Centr Navrátila zprava poslal správným směrem Doležal. Další dvě šance, kdy Vepřek hledal Navrátila a po chvíli zakončoval Schulmeister, skončily bez využití. Ve 31. minutě se měnil stav podruhé. Po centru Schulmeistera hlavičkoval Šindelář. Jihlavě se do přestávky podařilo snížit, bylo to ve 43. minutě. Do druhého poločasu poslala Jihlava do hry nový tým, ale Sigma kontrolovala hru a držela náskok. Ten jsme mohli několikrát navýšit, vyšlo to až deset minut před koncem, to přidal třetí branku Petr. „Byla škoda, že terén byl hodně složitý a těžký. Jsem rád, že jsme to dokázali zvládnout. Přijeli jsme jen se třinácti hráči, druhá skupina bude hrát zítra. Co se týče utkání, dokázali jsme být zase kombinačně na výši, dokázali jsme dát góly a vytvářet si šance. Bylo vidět, že obě mužstva nechtějí zápas vypustit a přistoupila k tomu s maximálním zaujetím,“ řekl trenér SK Sigma Roman Pivarník. SK Sigma Olomouc – Jihlava 3:1 (2:1) Branky: 18. Doležal, 31. Šindelář, 80. Petr - 43. Marek. Rozhodčí: Houdek. ŽK: Karlík, Da Silva. SK Sigma: Zlámal - Sukup (62. Hála), Dreksa, Šindelář, Vepřek - Hořava, Plšek - Schulmeister, Pospíšil (85. Koutný), Navrátil (69. Javůrek) - Doležal (71. Petr). Trenér Roman Pivarník. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval