Sigma končí soustředění remízou

12.02.2011 / A tým

V posledním utkání na herním soustředění nastoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc proti polské Jagiellonii Bialystok. Do zápasu nastoupil útočník Michal Hubník, který se k týmu připojil po reprezentačním srazu. Nehráli zranění útočník Jakub Petr, který se na soustředění zranil a v týdnu už se vrátil zpět domů, také reprezentant týmu U 21 Tomáš Hořava, který se po akci národního týmu už na soustředění nevracel. Tým SK Sigma nezachytil začátek utkání a od šesté minuty prohrával. Ve 27. minutě bylo po trefě Pavla Dreksy srovnáno. Ovšem ne na dlouho, po minutě zase vedl polský tým. Po přestávce padla již jen jedna branka, těsně před koncem z pokutového kopu, v 87. minutě proměnil penaltu za ruku Tomáš Janotka. "Bylo to velmi dobré utkání s velmi dobrým soupeřem. V prvním poločase nastoupili spíše mladí, zápas měl velmi dobrou úroveň, měl velmi vysoké tempo. Se závěrem soustředění můžeme být spokojeni," řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. Zítra se výprava SK Sigma vrací zpět domů. SK Sigma Olomouc – Bialystok 2:2 (1:2) Branky: 27. Dreksa, 87. (pen.) Janotka – 6. a 28. Seratlič. SK Sigma: 1. poločas: Blaha – Hála, Dreksa, Murin, Machalický – Pospíšil, Koutný, Tomeček – Schulmeister, Šultes, Hubník. 2. pol.: Drobisz – Janotka, Kučera, Škerle, Vepřek – Rossi, Bajer, Ordoš – Tomeček (65. Schulmeister), Doležal, Hubník. Trenér Zdeněk Psotka.

| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza