Sigma končí soustředění remízou

12.02.2011 / A tým

V posledním utkání na herním soustředění nastoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc proti polské Jagiellonii Bialystok. Do zápasu nastoupil útočník Michal Hubník, který se k týmu připojil po reprezentačním srazu. Nehráli zranění útočník Jakub Petr, který se na soustředění zranil a v týdnu už se vrátil zpět domů, také reprezentant týmu U 21 Tomáš Hořava, který se po akci národního týmu už na soustředění nevracel. Tým SK Sigma nezachytil začátek utkání a od šesté minuty prohrával. Ve 27. minutě bylo po trefě Pavla Dreksy srovnáno. Ovšem ne na dlouho, po minutě zase vedl polský tým. Po přestávce padla již jen jedna branka, těsně před koncem z pokutového kopu, v 87. minutě proměnil penaltu za ruku Tomáš Janotka. "Bylo to velmi dobré utkání s velmi dobrým soupeřem. V prvním poločase nastoupili spíše mladí, zápas měl velmi dobrou úroveň, měl velmi vysoké tempo. Se závěrem soustředění můžeme být spokojeni," řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. Zítra se výprava SK Sigma vrací zpět domů. SK Sigma Olomouc – Bialystok 2:2 (1:2) Branky: 27. Dreksa, 87. (pen.) Janotka – 6. a 28. Seratlič. SK Sigma: 1. poločas: Blaha – Hála, Dreksa, Murin, Machalický – Pospíšil, Koutný, Tomeček – Schulmeister, Šultes, Hubník. 2. pol.: Drobisz – Janotka, Kučera, Škerle, Vepřek – Rossi, Bajer, Ordoš – Tomeček (65. Schulmeister), Doležal, Hubník. Trenér Zdeněk Psotka.