Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sigma letí na Island

21.07.2009 / A tým

K odvetě druhého předkola Evropské ligy cestuje Sigma Olomouc zítra v devět hodin ráno z brněnského letiště. Boeingem 737-400, letadlem společnosti ČSA, bude dopravena celá výprava do Keflavíku. Asi padesátikilometrovou vzdálenost do Reykjavíku, hlavního města ostrovního státu, pocestuje výprava autobusem.
Více předzápasových informací nabízíme v multimediální podobě v rozhovoru s trenérem Psotkou a Lukášem Bajerem. Rozhovor si můžete pustit ZDE.
Olomoucký tým bude ubytován ve čtyřhvězdičkovém Grand Hotelu. "Je to to nejlepší možné ubytování," tvrdí Martin Rak, marketingový manažer SK Sigma Olomouc. Účastníkem výpravy je mimo jiných i Lukáš Bajer, záložník Sigmy, hledající zahraniční angažmá. "Situace je taková, že pořád čekám, jestli přijde nějaká nabídka ze zahraničí," řekl pro SigmaTV blonďatý tvořivý středopolař. Ve výpravě naopak chybí Michal Ordoš, nejlepší střelec loňské sezony, jenž podstoupil minulý týden operaci zubů. Sigma bude muset hrát na islandské půdě aktivně hned od prvních minut, bezbranková remíza totiž hraje do karet islandskému Framu (první zápas skončil 1:1). „Očekávám naprosto stejnou hru jako dneska, budeme muset dobývat,“ tvrdil Psotka již po prvním zápase na Andrově stadionu. Ze zápasu na Islandu, který startuje ve čtvrtek ve 20:30, pro vás připravujeme již tradiční textový online přenos. Kurzy sázkové kanceláře Tipsport. (www.tipsport.cz) Zápas: FRAM-OLOMOUC Číslo zápasu: 978 Kurzy: 4.20 (výhra Framu) - 1.98 (neprohra Framu) - 3.75 (remíza) - 1.15 (neprohra Sigmy) - 1.65 (výhra Sigmy) Ostatní kurzy: 1.44 (Fram dá gól), 1.13 (Sigma dá gól), 1.63 (obě mužstva vstřelí gól) 2.70 (Sigma vyhraje alespoň o dvě branky) 5.00 (Fram vyhraje první poločas) - 2.24 (Sigma vyhraje první poločas)

Sigma generálku vyhrála, rozhodl ChorýSigma generálku vyhrála, rozhodl Chorý
| 25.02.2017
Sigma hraje poslední přípravný zápasSigma hraje poslední přípravný zápas
| 24.02.2017
Sigma hraje s Nitrou doma na dvojceSigma hraje s Nitrou doma na dvojce
| 23.02.2017
První jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděliPrvní jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděli
| 22.02.2017
Jílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosnéJílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosné
| 21.02.2017
Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden
| 20.02.2017
Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól