Sigma na závěr kyperského soustředění porazila polský

04.02.2003 / A tým

Sigma na závěr kyperského soustředění porazila polský Groclin Hráčům SK Sigma Olomouc skončila zápasová část herního soustředění. Prvoligové áčko i druholigová juniorka odehráli v úterý na Kypru poslední ze zápasů. Ve středu budou oba týmy trénovat, ve čtvrtek 6. února už se vracejí domů. SK Sigma Olomouc - Dyskobolia Groclin 3:2 (1:2) Ve 20. minutě nacentroval Vlček a Kováč trefil šibenici. Pátý celek podzimní části polské ligy sice do přestávky otočil skóre, ale pak už se zase hrálo podle hanáckých not. V 63. minutě zatočil Jaroslav Černý balón do vápna, Víťa Tuma lehce tečoval a Paschal Ekwueme vyrovnal. V 85. minutě si na Sieglův roh vyskočil Paschal Ekwueme a rozhodl o výhře Sigmy. Branky: 63. a 85. P. Ekwueme, 20. Kováč. Sigma: Vaniak - Randa, Rozehnal, Kučera, Caha - Vlček, Kováč, Siegl, Ševela (45. Tuma) - Putík (45. J. Černý), Reiter (45. P. Ekwueme). Trenér Petr Uličný. SK Sigma Olomouc B - Fakel Voroněž 0:1 (0:0) Béčko v utkání s mužstvem ruské první ligy nedalo gól. Šance ale mělo, například Vojtěch Schulmeister trefil tyč. Defenziva Sigmy nestačila na protivníka jednou, dvacet minut před koncem, kdy padl jediný gól duelu. Sigma B: T. Černý - Škerle, Čep, Hudec (46. Glos), Gába - Mazouch (46. P. Kobylík), Macháček (21. Rýdel), Prekop, Pulkert - Krpec, V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka. Zdroj:klub