Sigma nastřílela šest branek Púchovu

18.01.2005 / A tým

Olomoučtí fotbalisté vyhráli i druhý zápas v zimní přípravě. Po sobotní těsné výhře 2:1 nad Uničovem porazili na umělé trávě slovenský Púchov vysoko 6:0. Dařilo se zejména Davidu Kobylíkovi, který dvě branky dal a na další dvě nahrál. Trenér Sigmy Petr Uličný byl spokojen s přístupem hráčů. "Po náročném kondičním tréninku utkání zvládli. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti a dokázali jsme je také proměnit," řekl Uličný. SK Sigma Olomouc - Púchov 6:0 (2:0) Branky: 28. a 58. D. Kobylík, 45. Kovář, 56. Škerle, 64. Reiter, 67. M. Hubník. Rozhodčí: Adámek - Filgas, Goňa. Diváci: 100. SK Sigma: 1. poločas: Vaniak - König, Škerle, Kovář, Pečnik - D. Kobylík, Prekop, Rýdel, Glos - Bednář, J. Schulmeister. 2. poločas: Černý - Randa, Škerle, Kovář, König - V. Schulmeister, Špiláček, Zbožínek, D. Kobylík - Reiter, M. Hubník. Trenér Petr Uličný.

Určitě bude spousta lidí, věří Jiří FialaUrčitě bude spousta lidí, věří Jiří Fiala