Sigma neproměnila šance a jen remizovala

09.05.2007 / A tým

Olomoucká Sigma v rámci 27. kola I. Gambrinus ligy remizovala s příbramskou Marilou 0:0. Hanáci svého soupeře zejména ve 2. poločase přehráli, branky se však nedočkali. Sigma vstoupila do utkání aktivně. Jistá nervozita byla patrná. Ofenzivní snaze domácího týmu chyběla rychlá navíc přesnější a hlavně rychlejší přihrávka. Ve 22. minutě našel Schulmeister Janotku, jeho tečovanou střelu Pařízek s námahou zneškodnil. V další šanci byl Schulmeister sám, ale neproměnil. Soupeř byl směrem k Lovásikově brance bezmocný. Ve 43. minutě vyslal Melinho Schulmeistera, který postupoval sám na Pařízka. Až skluzem v pokutovém území zastavil olomouckého forvarda Mácha, ale sudí Franěk k údivu celého stadionu penaltu neodpískal. V posledních vteřinách 1. poločasu se do šance dopstal ještě Melinha a Pulkert. Ve 2. poločase se hrálo pouze na jednu branku. Hosté se zabarikádovali na vlastní polovině a plnili daný cíl, udržet bezbrankovou remízu. V 50. minutě připlachtil trestný kop Melinha těsně kolem pravé spojnice. Příbramského brankáře poté protáhl v 61. minutě Rýdel svou dělovkou z trestného kopu. V 64. minutě se do jediné šance dostali hosté, po rohu na míč nedosáhl Šmerda. Poté mohl být Hašek rád, že neuviděl za sražení Pulkerta druhou žlutou kartu. V 73. minutě neproměnil další tutovku Vojta Schulmeister, když branku Pařízka přestřelil. O minutu později byl jako strom podťat v pokutovém území Michal Hubník, ale penalta se ani tentokrát nepískala. Stejně se postupovalo i v 82. minutě, kdy zahrál hráč Marily evidentně rukou v pokutovém území…. A když se střídající Michal Hubník v 83. minutě neprosadil, uhrála Sigma pouze bezbrankovou remízu 0:0. Více informací najdete v sekci Výsledky. Sigma: T. Lovásik - J. Jindřišek , A. Škerle , M. Komárek , T. Randa - T. Janotka , F. Rýdel , L. Onofrej , M. Pulkert (72. M. Hubník ) - V. Schulmeister , T. Melinho Marila: O. Pařízek - J. Halama , J. Navrátil , T. Hunal , M. Mácha - M. Lesák , J. Šmerda (90. P. Eismann ), M. Hašek , M. Jungr (87. M. Sviták ) - E. Rilke (77. D. Huňa ), R. Otepka Žluté karty: 61. M. Komárek - 29. M. Hašek , 60. R. Otepka , 90. M. Lesák Rozhodčí: Franěk - Filípek , Wilczek Diváků: 3753 Více informací najdete v sekci Výsledky.