Sigma nerozhodně s Podbrezovou

02.07.2011 / A tým

První zápas letní přípravy odehrál tým SK Sigma Olomouc ve Viganticích proti slovenské Podbrezové. V sestavě Hanáků se objevili dva zkoušení hráči – Maďar Arpád Vas a Brazilec Erick Luis Palma dos Santos. Po prvním poločase Sigma prohrávala, pět minut po přestávce srovnal hlavou po přímém kopu Koutný. SK Sigma Olomouc – Podbrezová 1:1 (0:1) Branky: 50. Koutný – 8. Cuprišin. Rozhodčí: Kypr. SK Sigma: Drobisz – Hála (86. Štětina), Kučera, Koutný, Vepřek (75. Dreksa) – Nepožitek (60. Dos Santos), Rossi, Vas – Petr (75. Bernard), Jerome, Heinz. Trenér Zdeněk Psotka.

Určitě bude spousta lidí, věří Jiří FialaUrčitě bude spousta lidí, věří Jiří Fiala