Sigma o gól prohrála s Oděsou

07.02.2013 / A tým

První utkání na tureckém herním soustředění odehrál dnes tým SK Sigma Olomouc proti ukrajinskému Černomorci Oděsa. Záhy po začátku zápasu Sigma inkasovala. V 6. minutě se Oděsa prosadila po dlouhém míči za obranu a Lucian skóroval do prázdné. O pět minut později Sigma zahrávala roh, hlavou zakončoval Sukup, brankář soupeře byl připraven. V 15. minutě to už mohlo být o dva, brankáři Zlámalovi pomohla tyčka. Bez šancí ale nebyla ani Sigma. Se střelami Schulmeistera a Navrátila si brankář poradil, ve vyložené šanci byl Doležal. V závěru poločasu to zkoušeli Schulmeister a Javůrek, Pospíšil z přímého kopu zakončoval kousek nad a ze hry vedle. Druhý poločas začal střelou Sukupa nad po rohovém kopu. Po hodině hry se našemu soupeři opět povedl rychlý výpad, který skončil druhou inkasovanou brankou. Sigma se ale nevzdávala, snažila se nepříznivý stav korigovat. V 77. minutě pálil z nebezpečné pozice Schulmeister a byl z toho roh. Po jeho rozehrání se míč dostal k Houskovi, který trefil přesně. Další góly už nepadly, takže duel skončil těsnou prohrou SK Sigma. SK Sigma Olomouc v síti Google + „Hráli jsme proti hodně kvalitnímu, rychlému a přímočarému soupeři. Byl to docela vyrovnaný zápas. I když jsme prohráli, tak více střel na branku jsme měli my, na šance to bylo rovnocenné. Hodně tady pršelo, ale hrací plocha byla dobře připravená,“ řekl Radim Kučera, vedoucí mužstva. Další zápas hraje Sigma v neděli proti Buducnosti Podgorica (14.00). SK Sigma Olomouc – Černomorec Oděsa 1:2 (0:2) Branka: 78. Houska - 6. Lucian, 61. Šackich. SK Sigma: Zlámal – Sukup (82. Koutný), Dreksa, Šindelář, Vepřek (62. Falta) – Pospíšil, Houska – Schulmeister, Navrátil, Javůrek (70. Habusta) – Doležal (62. Varadi). Trenér Roman Pivarník. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc