Sigma podala protest

15.08.2013 / A tým

V utkání 4. kola Gambrinus ligy tým SK Sigma Olomouc doma remizoval s Teplicemi 2:2. Hanáci dohrávali bez vyloučeného útočníka Adama Varadiho. Ten dostal červenou v 65. minutě, to ještě vedli. SK Sigma Olomouc podal příslušné komisi FAČR protest proti řízení utkání a ovlivnění výsledku utkání. SK Sigma Olomouc poukazuje mimo jiné především na tři situace, které ovlivnily výsledek zápasu. První je kopnutí Adama Varadiho protihráčem v 15. minutě bez udělení trestu, druhou ve 36. minutě neodpískání pokutového kopu za faul na Martina Pospíšila, a nakonec v 65. minutě vyloučení Adama Varadiho, který v souboji proti soupeři nepoužil nepřiměřenou sílu, brutalitu, nešel do souboje s úmyslem protihráče zranit, když podle videozáznamu protihráče Varadi ani nezasáhl.

Chorý dal gól po centru, Sladký v power-playChorý dal gól po centru, Sladký v power-play
| 01.10.2016
Jílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrátJílek: Spoustu situací můžeme lépe dohrát
| 30.09.2016
Sigma má další výhru, body trefili Chorý a SladkýSigma má další výhru, body trefili Chorý a Sladký
Sestava SK Sigma proti ŽižkovuSestava SK Sigma proti Žižkovu
9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej9. kolo: Sigma hraje doma proti Žižkovu, pak můžete stihnout i hokej
| 29.09.2016
Páteční zápas SK Sigma píská MrázekPáteční zápas SK Sigma píská Mrázek
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října