Sigma podala protest na sudího Matějka

30.09.2010 / A tým

Fotbalový klub SK Sigma Olomouc podal protest proti způsobu řízení a tím pádem i ovlivnění výsledku utkání mezi FK Teplice – SK Sigma Olomouc. Utkání bylo řízeno hlavním rozhodčím Radkem Matějkem a asistenty Kryštofem Meclem s Petrem Slavíkem. Důvodem protestu je jasné ovlivnění průběhu a výsledku výše uvedeného utkání ze strany hlavního rozhodčího pana Radka Matějka. Mimo jiné klub v protestu zaslanému v řádném termínu Komisi rozhodčích ČMFS poukazuje na tři zásadní situace: 1. neodpískání pokutového kopu po střetu domácího Matuly s Michalem Hubníkem v 67. minutě. 2. neodpískání nedovoleného zákroku na Tomáše Hořavu před pokutovým územím v 82. minutě, místo toho následovalo ponechání výhody pro Pavla Šultese, který byl mezi pěticí protihráčů. 3. neodpískání nedovoleného zákroku na Pavla Dreksu před pokutovým územím v 93. minutě. Zápas 10. kola Gambrinus ligy tým SK Sigma Olomouc v Teplicích prohrál 0:1.

| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza