Sigma podává protest

27.09.2006 / A tým

Vedení olomoucké klubu podává protest proti řízení utkání 8. kola I. Gambrinus ligy hlavním sudím Makovičkou na Kladně. Sigma podlehla domácímu týmu 3 – 2. K tomuto kroku přistoupila z podobných důvodů jako před časem po utkání v Plzni. Sigma vyčítá hlavnímu rozhodčímu neodpískané pokutové kopy v 16. a 75. minutě. Dále neuznání branky Pulkerta ve 24. minutě a nevyloučení domácího brankáře Bičíka v 35. minutě za zákrok na Janotku. Česká televize sice vyhlásila rozhodčím nulovou toleranci, ale sporné momenty v zápasech buď neodvysílá vůbec či je pouze přejde bez detailního rozboru. Stížnost podává také Slovan Liberec či jiný moravský klub, Baník Ostrava. Liberec vyčítá hlavnímu rozhodčímu Jechovi odpískanou penaltu za údajnou ruku Zápotočného. Liberec jen remizoval v Jablonci 1 – 1. Baník zase v pondělní dohrávce 8. kola v Mostě prohrál 2 – 1 a dostal rozhodující gól z penalty. Klubu však vadí, že sudí neodpískal pokutový kop v jeho prospěch. Podle ostravského vedení doplatil klub na chybu rozhodčího už v třetím ligovém utkání po sobě. Špatnou zkušenost má Baník také s rozhodčím Makovičkou, který jim upřel v duelu s Plzní pokutový kop po střetu gólmana Daňka s Tomašákem.

Sigma se dnes zúčastnila projektu Kopeme za fotbal Sigma se dnes zúčastnila projektu Kopeme za fotbal
| 21.03.2019
Hráči A týmu si vyzkoušeli teqballHráči A týmu si vyzkoušeli teqball
Pět kol zbývá do konce základní části FORTUNA:LIGYPět kol zbývá do konce základní části FORTUNA:LIGY
Upřesnění k utkání 27. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění k utkání 27. kola FORTUNA:LIGY
| 18.03.2019
Série výher u konce. Hanáci padli na LetnéSérie výher u konce. Hanáci padli na Letné
| 16.03.2019
Proti Spartě nastoupíme v této sestavěProti Spartě nastoupíme v této sestavě
25. kolo: A tým míří na Letnou25. kolo: A tým míří na Letnou
| 15.03.2019
Na Spartě nás nečeká nic lehkého, řekl ChvátalNa Spartě nás nečeká nic lehkého, řekl Chvátal
| 14.03.2019
Václav Jemelka mezi náhradníky pro utkání české reprezentaceVáclav Jemelka mezi náhradníky pro utkání české reprezentace