Sigma podlehla Bursasporu

14.07.2012 / A tým

V posledním utkání na rakouském herním soustředění hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc proti tureckému Bursasporu. Modrá lavina prohrála o dvě branky. V prvním poločase padly tři branky. Nejprve se v šestadvacáté minutě prosadil náš soupeř. Ve 34. minutě bylo vyrovnáno. Přetažený centr Rossiho vrátil před bránu Navrátil a Doležal skóroval. Za další čtyři minuty jsme znovu inkasovali. Tři minuty po přestávce se Turci prosadili potřetí. Hned po utkání se olomoucká výprava vydala na cestu zpět domů. „Nebylo to tentokrát ono, na závěr soustředění jsme působili unavenějším dojmem než soupeř,“ řekl trenér Roman Pivarník. Toho znovu potěšil vstřelenou brankou útočník Martin Doležal. „Ten gól byl po povedené akci, prosadil se i proti takto kvalitnímu soupeři,“ podotkl. Další utkání hraje Sigma v pátek 20. července v Liberci, duel o český Superpohár začíná v 17.30. SK Sigma Olomouc – Bursaspor 1:3 (1:2) Branka Sigmy: 34. Doležal. SK Sigma: Zlámal – Janotka, Golban, Škerle, Vepřek – Hořava, Rossi, Navrátil – Schulmeister (59. Petr), Ordoš, Doležal (59. Heinz). Trenér Roman Pivarník.

Čtyři hráči prodloužili smlouvu v SK SigmaČtyři hráči prodloužili smlouvu v SK Sigma
| 23.08.2017
Předprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném prouduPředprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném proudu
Jiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitouJiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitou
| 22.08.2017
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
Šimon Falta je mezi náhradníky reprezentaceŠimon Falta je mezi náhradníky reprezentace
Je potřeba si toho vážit, řekl trenér JílekJe potřeba si toho vážit, řekl trenér Jílek
| 21.08.2017
Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo
| 20.08.2017
Jílek: Velké poděkování divákům za kulisuJílek: Velké poděkování divákům za kulisu