Sigma pokračuje v mizérii

21.10.2001 / A tým

Sigma pokračuje v mizérii V předehrávce jedenáctého kola Gambrinus ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc proti Žižkovu totálně propadli. Tým se znovu vrátil k mizérii, se kterou začal podzim. Post trenéra Leoše Kalvody vypadá hodně nejistě. O tom, kdo povede tým v dalších dnech se bude zabývat nedělní představenstvo klubu. Sigma Olomouc - Žižkov 0:2 (0:0) Ve 22. sekundě vypálil po Reitrově přihrávce z dvaceti metrů Siegl, brankář Žižkova Pižanowski jeho bombu uklidil na roh. Pak se dlouho nic nedělo, i když Sigma měla častěji balon na noze. Ve 38. minutě si se střelou Pospíšila brankář Vaniak poradil. Poločas zakončila bomba Rozehnala. Domácí se sice po pauze snažili, ale kloudnou přihrávku si neposlali. V 56. minutě se dostal k odraženému míči Urbánek, jeho rána brankáře hostí hodně vystrašila. V 66. minutě ztratil míč na půlce zbytečně Látal, Rozehnal nezastavil Straceného, Kobylík nepokryl Pikla, jehož křížná rána skončila v síti. Sigma byla na kolenou, k úplně k zemi ji srazila branka Straceného v 79. minutě, který se hodně lehce zbavil Látala. Branky: 66. Pikl, 79. Stracený. Rozhodčí: Gádoši - Ružbarský, Laskovský (všichni SR). ŽK: Látal - Chihuri. Diváků: 4237. Olomouc: Vaniak - Rozehnal, Látal, Kučera - Kobylík, Mucha, Kováč (84. Kotrys), Urbánek - Siegl (69. Hapal) - Vlček (69. Zdráhal), Reiter. Trenér Leoš Kalvoda. Žižkov: Pižanowski - Buryán, Mlejnský, Hunal, Mikulík - Stracený (84. Janoušek), Sabou, Pikl, Šmarda - Chihuri (90. Ščasný), Pospíšil (78. Šebesta). Trenér Zdeněk Ščasný. Olomoucký den, 20. 10. 2001