Sigma pokračuje v mizérii

21.10.2001 / A tým

Sigma pokračuje v mizérii V předehrávce jedenáctého kola Gambrinus ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc proti Žižkovu totálně propadli. Tým se znovu vrátil k mizérii, se kterou začal podzim. Post trenéra Leoše Kalvody vypadá hodně nejistě. O tom, kdo povede tým v dalších dnech se bude zabývat nedělní představenstvo klubu. Sigma Olomouc - Žižkov 0:2 (0:0) Ve 22. sekundě vypálil po Reitrově přihrávce z dvaceti metrů Siegl, brankář Žižkova Pižanowski jeho bombu uklidil na roh. Pak se dlouho nic nedělo, i když Sigma měla častěji balon na noze. Ve 38. minutě si se střelou Pospíšila brankář Vaniak poradil. Poločas zakončila bomba Rozehnala. Domácí se sice po pauze snažili, ale kloudnou přihrávku si neposlali. V 56. minutě se dostal k odraženému míči Urbánek, jeho rána brankáře hostí hodně vystrašila. V 66. minutě ztratil míč na půlce zbytečně Látal, Rozehnal nezastavil Straceného, Kobylík nepokryl Pikla, jehož křížná rána skončila v síti. Sigma byla na kolenou, k úplně k zemi ji srazila branka Straceného v 79. minutě, který se hodně lehce zbavil Látala. Branky: 66. Pikl, 79. Stracený. Rozhodčí: Gádoši - Ružbarský, Laskovský (všichni SR). ŽK: Látal - Chihuri. Diváků: 4237. Olomouc: Vaniak - Rozehnal, Látal, Kučera - Kobylík, Mucha, Kováč (84. Kotrys), Urbánek - Siegl (69. Hapal) - Vlček (69. Zdráhal), Reiter. Trenér Leoš Kalvoda. Žižkov: Pižanowski - Buryán, Mlejnský, Hunal, Mikulík - Stracený (84. Janoušek), Sabou, Pikl, Šmarda - Chihuri (90. Ščasný), Pospíšil (78. Šebesta). Trenér Zdeněk Ščasný. Olomoucký den, 20. 10. 2001

3. kolo MOL Cupu: Sigma pocestuje do Domažlic3. kolo MOL Cupu: Sigma pocestuje do Domažlic
| 24.09.2020
Hanáky čeká další moravské derby. Sigma jede v sobotu do ZlínaHanáky čeká další moravské derby. Sigma jede v sobotu do Zlína
Informace pro fanoušky s ohledem na nová opatřeníInformace pro fanoušky s ohledem na nová opatření
Statistické okénko moravského derbyStatistické okénko moravského derby
| 21.09.2020
Falta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty mámeFalta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty máme
Trenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žijeTrenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žije
| 20.09.2020
Moravské derby je naše! Sigma vyhrála v Brně nad Zbrojovkou 4:2Moravské derby je naše! Sigma vyhrála v Brně nad Zbrojovkou 4:2
Upřesnění termínu zápasu s Viktorií PlzeňUpřesnění termínu zápasu s Viktorií Plzeň
| 19.09.2020
4. kolo nabídne moravské derby. Sigma hraje na hřišti Zbrojovky Brno4. kolo nabídne moravské derby. Sigma hraje na hřišti Zbrojovky Brno
| 18.09.2020
Zápas v Brně s olomouckými fanoušky. Ti pořádají autobusový výjezdZápas v Brně s olomouckými fanoušky. Ti pořádají autobusový výjezd