Sigma porazila Borisov

06.02.2011 / A tým

V prvním utkání na tureckém herním soustředění byl fotbalistům SK Sigma Olomouc soupeřem běloruský Bate Borisov. Výprava se k zápasu přesunula z Antalye do Beleku, hrálo se na hřišti hotelu Cornelia Diamonds. Sigma musela v utkání dohánět ztrátu, když od 4. minuty prohrávala poté, co si dal smolně vlastní branku Aleš Škerle. Tento stav ovšem netrval dlouho. O tři minuty později Daniel Rossi srovnal. Po půlhodině hry poslal náš tým do vedení Tomáš Hořava. Náskok na dvě branky rozšířil v závěru poločasu Michal Hubník. Výsledkem tři k jedné už zápas skončil. Sigma hraje v Beleku dnes ještě jeden zápas, od 17.00 (16.00 SEČ) proti chorvatskému Dinamu Záhřeb. SK Sigma Olomouc – Bate Borisov 3:1 (3:1) Branky: 7. Rossi, 32. Hořava, 45. Hubník - 4. vlastní Škerle. SK Sigma: Drobisz – Janotka, Koutný, Škerle, Vepřek – Rossi, Hořava, Bajer – Hubník (82. Přikryl), Schulmeister (63. Ordoš), Petr (75. Doležal). Trenér Zdeněk Psotka.