Sigma porazila Brno

13.01.2010 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc vstoupili do Tipsport ligy vítězně. V Brně porazili domácí 1. FC jedna nula. Jedinou branku zápasu dal v závěru prvního poločasu záložník Marek Kaščák. Sigma byla od začátku zápasu aktivnější a herně lepší. První vyloženou šance ovšem mělo Brno. Ve 24. minutě zachránila Hanáky po Doškově střele tyčka. A hned z protiútoku měl tutovku Ordoš. Ve 33. minutě trefil břevno Jan Schulmeister. V poslední minutě prvního poločasu potom Ordoš jesličkami přes bránícího hráče ťukl míč pro Kaščáka, jehož tečovaná střela skončila v bráně. Po přestávce se stále hrálo podle olomouckého scénáře. Ale šanci už hosté neproměnili žádnou. Do dvou slibných možností se dostalo i Brno, ovšem brankář Šustr svůj tým podržel. „Zápas splnil svůj účel, všichni hráči se vydali na sto procent. Že jsme vyhráli, to je pro ně odměna navíc,“ řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. 1. FC Brno - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:1) Branka: 45. Kaščák. Rozhodčí: Peřina. Brno: Bureš - Dřížďal, Križko, Jílek, Áč (50. Červinek) - Radinovič (61. Michna), Polách, Mareček, Ebanda (46. Schneider) - Belejík (76. Pacák), Došek. Trenér Miroslav Beránek. SK Sigma: Šustr - Janotka, Murín, Komárek, Heidenreich - Štěpán (65. Koutný), Kaščák, Štětina (69. Šindelář), Kazár - Schulmeister (70. Nekuda), Ordoš. Trenér Zdeněk Psotka.

Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo
| 20.08.2017
Jílek: Velké poděkování divákům za kulisuJílek: Velké poděkování divákům za kulisu
Sigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě brankySigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě branky