SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma porazila Frýdek

22.01.2011 / A tým

Prvoligový tým SK Sigma Olomouc zvítězil doma v přípravném utkání nad třetiligovým Frýdkem-Místkem tři nula. Dvě branky dal Václav Tomeček, jednu zkoušený Američan Stefan Jerome. První šanci zápasu měl Američan Yates, ale na brankáře Lužného nevyzrál. To se povedlo až ve 23. minutě jeho krajanovi Jeromemu. Další dvě branky padly až ve druhém poločase. V 54. minutě se po přihrávce Jeromeho prosadil Tomeček. A ten samý hráč patnáct minut před koncem přidal třetí domácí branku. "Testovaní hráči v utkání obstáli, mladí hráči se také jevili v dobrém světle, Tomeček dal dva góly," řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. Sigma na rozdíl od středy zkoušela jen dva zahraniční hráče, Němec Mangafic už od té doby v klubu není. "Nám se líbil, odehrál dobré utkání směrem dopředu. Chtěli jsme ho tady mít déle, ale manažer pro něj měl naplánované další zkoušky, takže jsme se rozhodli, že už ho dál zkoušet nebudeme," podotkl Psotka. SK Sigma Olomouc – Frýdek-Místek 3:0 (1:0) Branky: 54. a 75. Tomeček, 23. Jerome. Rozhodčí: Peřina. SK Sigma: Lovásik – T. Přikryl, Kučera (62. Murin), Rossi, Hála – Bajer, Štětina (54. M. Pospíšil), Yates, Tomeček – Jerome (57. T. Pospíšil), Richter. Trenér Zdeněk Psotka.

Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen