Sigma porazila Holici

17.01.2006 / A tým

Ve druhém utkání zimní přípravy porazila prvoligová Sigma v olomouckém derby druholigového soupeře z Holice 3 – 1. V utkání se stejně jako v sobotu vystřídaly dvě jedenáctky hráčů a trenér Uličný měl tak příležitost všechny hráče zhodnotit. Domácí poučeni z prvního utkání s Bystřicí začali aktivně a díky důrazu Michala Hubníka šli hned ve 3. minutě do vedení. Radim König zahrál přesně rohový kop a důrazný Hubník dorazil míč nepokrytý gólmanem Holice do brány. V 18. minutě to již bylo 2 – 0, když pokutový kop po faulu na Michala Hubníka proměnil s přehledem kapitán Michal Kovář. Utkání se hrálo na zmrzlém terénu, přesto byly k vidění pohledné akce na jeden dotek. Po změně stran stačily novému složení domácích opět pouze tři minuty na skórování. Autorem třetí branky byl Aleš Chmelíček, který na podzim hostoval právě v HFK. Hosté již stačili jen snížit střelou Kropáčka, která na kluzkém terénu odskočila a překvapila tak Tomáše Lovásika. Do zápasu nenastoupili stejně jako v sobotu stále lehce zranění Šalamoun, Hudec a Babnič, navíc Randa a dlouhodobě zraněný Rojka. Sestava Sigmy v 1. poločase: Černý – Hrdlovič, Krajčovič, Barcal J., Vepřek – König, Kovář, Rýdel, Pečnik – Vyskočil, Hubník M. Sestava Sigmy ve 2. poločase: Lovásik – Hubník R., Horáček, Komárek, Barcal D. – Janotka, Stoklásek, Špiláček, Onofrej – Šultés, Chmelíček

Jednání pokročila velmi daleko, řekl StaněkJednání pokročila velmi daleko, řekl Staněk