Sigma porazila Krakov 6:0

03.02.2014 / A tým

Ve druhém utkání na herním soustředění v Turecku hrál prvoligový tým SK Sigma Olomouc proti polské Wisle Krakov. Sigma soupeři nastřílela šest branek, po třech v každém z poločasů. Hanáci vedli po prvním poločase tři nula. První branku zápasu dal ve 22. minutě tvrdou střelou z úhlu Jakub Rolinc. V jedenatřicáté minutě zvýšil po úniku a centru Honzy Javůrka Tomáš Zahradníček. A krátce před poločasovou pauzou přidal třetí gól Jakub Plšek, bylo to znovu po přihrávce Honzy Javůrka. Což ovšem nebylo všechno. Sigma střílela i po přestávce. V 71. minutě dal čtvrtou branku Michal Ordoš. Patnáct minut před koncem se prosadil Marek Schmidt, který v 79. minutě upravil na konečný půltucet. „Soupeř byl kvalitní, v prvním poločase jsme velmi dobře bránili, hráli organizovaně. A ze čtyř brejků dali tři branky. Jsem rád, že jsme k dobré defenzivě z předchozího zápasu přidali i efektivitu. Ve druhém poločase už to bylo více otevřené a dokázali jsme se ještě prosadit, ať už Ordošem nebo Schmidtem,“ řekl trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. Další zápas hraje SK Sigma v Turecku ve čtvrtek proti maďarskému Ferencvárosi ST (14.00). SK Sigma Olomouc – Wisla Krakov 6:0 (3:0) Branky: 75. a 79. Schmidt, 22. Rolinc, 31. Zahradníček, 45. Plšek, 71. Ordoš. SK Sigma: Zlámal – Šindelář (46. Falta), Dreksa, Svozil (46. Houska), Škerle – Zahradníček, Pospíšil (46. Karaš), Fall, Javůrek (46. Schmidt) – Rolinc (46. Ordoš), Plšek. Trenér Zdeněk Psotka. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali