Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Sigma porazila Maďary

11.07.2009 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc zakončili herní soustředění v Rakousku vítězně. Nováčka maďarské nejvyšší soutěže tým Lombard-Pápa porazili 1:0 brankou útočníka Pavla Šultese ze druhého poločasu. Hned po utkání vyrazili Hanáci na cestu domů, ve čtvrtek je čeká první zápas 2. předkola Evropské ligy proti islandskému Fram Reykjavík, který budou hrát na Andrově stadionu od 19.00. Kouč Zdeněk Psotka plánoval do posledního zápasu na herním soustředění nasadit nejsilnější možnou sestavu. A ta si s maďarským protivníkem dokázala poradit. V utkání padla jediná branka, dal ji v 65. Minutě útočník Pavel Šultes. Vepřek s Petrem vytvořili útočný výpad po levé straně. Míč se dostal k Otepkovi, který na zadní tyčce našel Šultese. A ten obstřelil brankáře. Více branek už nepadlo, i když Hanáci měli několik dalších příležitostí. Hned po utkání vyrazil tým na cestu domů. V neděli mají hráči SK Sigma volno, v pondělí už se začnou chystat na čtvrteční zápas 2. předkola Evropské ligy. SK Sigma Olomouc – Lombard-Pápa 1:0 (0:0) Branka: 65. Šultes. SK Sigma: Drobisz – Rossi, Dreksa, Škerle, Onofrej (55. Vepřek) – Janotka, Hořava, Kaščák, Otepka (80. Caihame) – Ordoš (55. Šultes), Petr (70. Hubník). Trenér Zdeněk Psotka.

| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem