Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Sigma porazila Maďary

11.07.2009 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc zakončili herní soustředění v Rakousku vítězně. Nováčka maďarské nejvyšší soutěže tým Lombard-Pápa porazili 1:0 brankou útočníka Pavla Šultese ze druhého poločasu. Hned po utkání vyrazili Hanáci na cestu domů, ve čtvrtek je čeká první zápas 2. předkola Evropské ligy proti islandskému Fram Reykjavík, který budou hrát na Andrově stadionu od 19.00. Kouč Zdeněk Psotka plánoval do posledního zápasu na herním soustředění nasadit nejsilnější možnou sestavu. A ta si s maďarským protivníkem dokázala poradit. V utkání padla jediná branka, dal ji v 65. Minutě útočník Pavel Šultes. Vepřek s Petrem vytvořili útočný výpad po levé straně. Míč se dostal k Otepkovi, který na zadní tyčce našel Šultese. A ten obstřelil brankáře. Více branek už nepadlo, i když Hanáci měli několik dalších příležitostí. Hned po utkání vyrazil tým na cestu domů. V neděli mají hráči SK Sigma volno, v pondělí už se začnou chystat na čtvrteční zápas 2. předkola Evropské ligy. SK Sigma Olomouc – Lombard-Pápa 1:0 (0:0) Branka: 65. Šultes. SK Sigma: Drobisz – Rossi, Dreksa, Škerle, Onofrej (55. Vepřek) – Janotka, Hořava, Kaščák, Otepka (80. Caihame) – Ordoš (55. Šultes), Petr (70. Hubník). Trenér Zdeněk Psotka.

Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21
| 24.06.2017
Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník